O nás
 

Proč nakupovat u nás?

Nechceme Vám jen prodat zboží, ale chceme Vám udělat radost z Vašeho nákupu u nás. Našim cílem jste vy, jako spokojený zákazník, který chce aktivně prožít svůj volný čas a bude s k nám s důvěrou vracet.

PRODEJEM TO U NÁS NEKONČÍ, BUDEME SE I POTÉ O VÁS STARAT

Jsme firmou, která se ke kolům dostala nejenom díky zálibě v nejrůznějších cykloprojížďkách nejen po naší vlasti, díky amatérské účasti na nejrůznějších cyklozávodech, ale i vlastní organizací MTB maratónu s několikaletou tradicí. Prostě cyklistikou žijeme a proto dokážeme pochopit potřeby zákazníků a nalézt optimální řešení pro jezdce všech věkových a výkonnostních kategorií.

V prodejně máme průřez bohaté nabídky horských, krosových, dětských, městských a elektro kol značek Kross, LeGrand, Romet a Maxbike, cyklodoplňků, cyklovýživy.

Nabízíme i Dárkové poukazy pro Vaše blízké v hodnotách: 500,-Kč, 1.000,-Kč, 2.000,-Kč, 5.000,-Kč.

Kolo si u nás prohlédnete, vyzkoušíte správnou velikost a můžete také zkušební jízdou zjistit, zda je to právě to správné kolo, na kterém chcete trávit svůj volný čas. Pokud si u nás kolo zakoupíte, můžeme Vám zcela zdarma dopravit kolo domů do vzdálenosti až 40km (týká se kol v ceně nad 10.000,-kč). Toto kolo bude připraveno k okamžitému použití a odjetí přímo z prodejny (ne zabaleno v krabici s nutností jej dále sestavovat, seřizovat). 

Samozřejmostí je:

  • poskytování servisu všech druhů  jízdních kol jako jsou dětská, trekingová, horská, silniční, městská, elektrokola.
  • skládání kol na zakázku.
  • servis kol u nás
  • vyplétání a centrování kol
  • běžné opravy, lepení duší, přezouvání plášťů, seřizování brzd a přehazovaček

Jak to probíhá?

Kolo přivezete do cykloservisu, domluvíme se na rozsahu opravy, předběžné ceně a termínu dokončení. Jakmile bude oprava vašeho kola hotová, budu vás informovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

 

Individuální přístup 

Nevyhovuje Vám otevírací doba nebo chcete, abychom se Vám věnovali individuálně bez přítomnosti ostatních zákazníků?  

Kontaktujte nás a dohodneme si setkání i mimo oficiální otvírací dobu. 

 

Prodejna

Kamenná prodejna se nachází ve Velké nad Veličkou vedle Horňácké lékárny, kde máte k dispozici  bezproblémové parkování přímo u prodejny, a tím i okamžitou možnost vyzkoušet si zde vybrané kolo.

Můžete využít platby platební kartou, hotovostí, převodem na účet, a také výhodného financování splátkovým prodejem.

Individuální přístup, znalost zboží a dobré zázemí firmy Vám dávají jistotu, že budete spokojeni. 
Neváhejte se na nás obrátit – jsme tu pro Vás!